Wednesday, January 27, 2021
Flower
haradinaj-stublla-perkujton-viktimat-e-holokaustit,-krenare-per-rolin-e-shqiptareve-ne-shpetimin-e-hebrenjve

Haradinaj-Stublla përkujton viktimat e Holokaustit, krenare për rolin e shqiptarëve në...

Në Ditën Ndërkombëtare të Përkujtimit të Holokaustit, shefja e diplomacisë kosovare  bashkë me të Ngarkuarën me Punë për marrëdhëniet Kosovë – Izrael dhe zëvendësuesin...
error: Ku po shkon !!