E diel, 12 Korrik, 2020
hoti-pas-videokonferences-per-dialog-u-drejtohet-qytetareve,-a-do-te-flas-edhe-per-gjendjen-e-jashtezakonshme 

Hoti pas videokonferencës për dialog u drejtohet qytetarëve, a do të...

Në këtë videolidhje marrin pjesë edhe Përfaqësuesi i Lartë i BE-së, Josep Borrel, dhe Emisari Special i BE-së për dialogun Kosovë-Serbi, Miroslav Lajçak. Presidenti i...
error: Ku po shkon !!