E enjte, 9 Korrik, 2020
‘pajtesa’-publikon-foton-me-te-embel-te-djalit-te-saj,-kaq-bukur-e-ka-veshur

‘Pajtesa’ publikon foton me të ëmbël të djalit të saj, kaq...

Aktorja shumë e dashur, Fiona Gllavica dhe bashkëshorti i saj u bënë prindër për herë të parë. Me datë 25 qershor, çifti u bënë prindër...
error: Ku po shkon !!