Voton kandidati i PDK-së për kryeministër, Enver Hoxhaj

voton-kandidati-i-pdk-se-per-kryeminister,-enver-hoxhaj

Kandidati i PDK-së për kryeministër, Enver Hoxhaj së bashku me bashkëshorten dhe djalin kanë votuar në Prishtinë përkatësisht në Fakultetin Filologjik.Hoxhaj në një prononcim të shkurtë para mediave tha se qytetarët kanë dy opsione atë të Rimëkëmbjes dhe atë të izolimit.“Sot është dita kur flasin qytetarët jo ne politikanët. Sot qytetarët janë para dy opsioneve të Rimëkëmbjes ekonomike dhe para atij të mjegullës dhe izolimit” tha shkurt Hoxhaj para mediave.

The post Voton kandidati i PDK-së për kryeministër, Enver Hoxhaj appeared first on Lajmet e Fundit – RahovecNews.