E veshur me pallton më të bukur, Loredana do ta ‘shkri’ Mozzikun me këtë pamje

e-veshur-me-pallton-me-te-bukur,-loredana-do-ta-‘shkri’-mozzikun-me-kete-pamje

Loredana Zefi është reperja e njohur kosovare, e cila po bën ‘bujë’ me këngët e saj.

Ajo u bë shumë e pëlqyer dhe e komentuar sidomos pas lidhjes e pastaj edhe ndarjes me këngëtarin e mirënjohur, Mozzik, shkruan Rahovec News.

Lori është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshme.

Në foton e fundit ajo shihet e veshur me një pallto shumë të bukur./Rahovec News/