Nuk përmbahet Ledri, publikon foton më të ëmbël të vajzës

nuk-permbahet-ledri,-publikon-foton-me-te-embel-te-vajzes

Sara dhe Ledri së fundi janë bërë prindër për herë të parë.

Ata tashmë janë prindër të një vajze, shkruan Rahovec News.

Pasi u bënë prindër për herë të parë, çifti nuk mungon me postime në rrjete sociale.

Sot, Ledri ka ndarë me publikun foton më të ëmbël të Poem Blu./Rahovec News/