Gresa e Shkurtës sapo doli nga frizerja, mori vëmendjen me grimin dhe frizurën e rëndë

gresa-e-shkurtes-sapo-doli-nga-frizerja,-mori-vemendjen-me-grimin-dhe-frizuren-e-rende

Gresa Behluli është padyshim një prej këngëtareve më të dashura për publikun kosovar.

Me këngët e saj ajo ka arritur që të jetë në mesin e këngëtareve me të pëlqyera shqiptare, shkruan Rahovec News.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Në pamjen e fundit ajo shihet se sapo ka dal nga frizerja dhe po duket shumë bukur./Rahovec News/