Qeveria ndanë 138 mijë euro për zgjedhjet në Mitrovicën e Veriut

qeveria-ndane-138-mije-euro-per-zgjedhjet-ne-mitrovicen-e-veriut

Shuma e ndarë dhe e kërkuar nga KQZ është 138 mijë e 940 mijë euro, shkruan Rahovecnews.net.

Zgjedhjet në Mitrovicën e Veriut dhe Podujevë do të mbahen më 29 nëntor.

Më herët gjatë kësaj mbledhjeje, qeveria miratoi edhe projekt-buxhetin për vitin 2021. /Rahovecnews.net/