Nusen e Milotit e bën grimerja ‘kukull’, lë nën ‘hije’ të gjitha me këtë pamje

nusen-e-milotit-e-ben-grimerja-‘kukull’,-le-nen-‘hije’-te-gjitha-me-kete-pamje

Milot Llalloshi vazhdon të jetë një këngëtar tejet i pëlqyer kosovar.

Ai është pjesë e skenës tash edhe një kohë të gjatë dhe gjithmonë është shumë i përfolur në publik, përcjell Rahovec News.

Po aq i përfolur sa ai është edhe gruaja e tij, Erxhina.

Së fundi, ajo ka publikuar disa foto ku shihet se është rregulluar tek grimerja.

E me këtë pamje, ajo lë nën hije të gjitha nuset./Rahovec News/