Messi starton kundër Getafes

messi-starton-kunder-getafes

Lionel Messi ka startuar sonte kundër Getafes pavarësisht se para tri dite luajti në Bolevi me Argjentinën

Barcelona sonte luan kundër Getafes si mysafirë dhe Ronald Koeman ka vendosur që të startojë me Lionel Messin pavarësisht se ishte sugjeruar që ai të pushoi në këtë ndeshje.

Përveç Messi në këtë ndeshje ka startuar edhe Griezmann dhe Dembele që kompletojnë treshen e sulmit të Barcelonës.

Formacionet zyrtare:

Getafe

Barcelona  

The post Messi starton kundër Getafes appeared first on RahovesNews.