Në përvjetorin e martesës, Lola me dedikim emocionues për Dautin

ne-pervjetorin-e-marteses,-lola-me-dedikim-emocionues-per-dautin

Lola Haradinaj është një emër tejet i përfolur në mediet rozë.

Ajo është gruaja e politikanit të mirënjohur, Daut Haradinajt, shkruan Rahovec News.

Lola është shumë aktive në rrjete sociale ku pas vetes posedon shumë ndjekës.

Sot, ajo dhe Dauti kanë festuar 14-vjetorin e martesës.

E në këtë ditë të rëndësishme, Lola ka bërë një dedikim emocionues për bashkëshortin./Rahovec News/