Learta shtatzënë ka veshur fustan të ngushtë, shikoni si po duket barku i saj

learta-shtatzene-ka-veshur-fustan-te-ngushte,-shikoni-si-po-duket-barku-i-saj

Learta Jakupi vazhdon të jetë një prej emrave më të përfolur në publik.

Si gjithmonë janë paraqitjet e saj ato që e bëjnë tejet të pëlqyer, shkruan Rahovec News.

Learta është shumë aktive me postime në rrjete sociale, me postime të ndryshme.

Në foton e fundit ajo është shfaqur e veshur me fustan të ngushtë dhe po duket shumë bukur./Rahovec News/