Apple zbulon iPhone12-shin me konektivitet 5G

apple-zbulon-iphone12-shin-me-konektivitet-5g

Gjiganti teknologjik Apple ka zbuluar “iPhone 12”-shin, linjën e smartfonëve në madhësi të ndryshme me dizajne të reja dhe konektivitet 5G. I zbuluar si pjesë e një eventi “online-only”, i cili u shtye për më shumë se një muaj për shkak të pandemisë Covid-19, smartfonët e rinj janë shumë më të ndryshëm prej kohës së […]

The post Apple zbulon iPhone12-shin me konektivitet 5G appeared first on Rahovecnews.