​Apple prezanton modelet e reja iPhone 12, këto janë çmimet

​apple-prezanton-modelet-e-reja-iphone-12,-keto-jane-cmimet

Kompania Apple sonte prezantoi një seri të re të modeleve iPhone 12, si dhe disa pajisje të tjera. Iphone 12 mbështet rrjetin super të shpejtë 5G, ka ekran 6,1 inç dhe ngjason me Iphone 5, por me skaje të drejta. Ai do të shitet me një çmim prej 677 euro, dhe versioni i tij mini […]

The post ​Apple prezanton modelet e reja iPhone 12, këto janë çmimet appeared first on Rahovecnews.