Home Showbiz Kaltrina rregullohet për në festë, por ky detaj mori gjithë vëmendjen

Kaltrina rregullohet për në festë, por ky detaj mori gjithë vëmendjen

0
Kaltrina rregullohet për në festë, por ky detaj mori gjithë vëmendjen

Kaltrina Mikushnica është një ndër moderatoret më të njohura dhe më të dashura për publikun tonë.

Me paraqitjen e saj plot stil dhe shumë elegante, Kaltrina u bë tejet e pëlqyer për një kohë të shkurtër, shkruan Rahovec News.

Kaltrina nuk mungon as me postime të ndryshme në rrjete sociale ku pas vetes ka një numër të madh ndjekësish.

Sot, ajo ka postuar një foto ku tregon së është rregulluar për të shkuar në festë.

E grimi i saj i thjeshtë është ai që padyshim mori gjithë vëmendjen./Rahovec News/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

error: Ku po shkon !!