Kaltrina ndanë një moment të ‘ҫuditshëm’ me ndjekësit e saj

kaltrina-ndane-nje-moment-te-‘ҫuditshem’-me-ndjekesit-e-saj

Kaltrina Mikushnica është një ndër moderatoret më të njohura dhe më të dashura për publikun tonë.

Me paraqitjen e saj plot stil dhe shumë elegante, Kaltrina u bë tejet e pëlqyer për një kohë të shkurtër, shkruan Rahovec News.

Kaltrina nuk mungon as me postime të ndryshme në rrjete sociale ku pas vetes ka një numër të madh ndjekësish.

Përmes postimit të fundit ajo ka treguar se po i bën një tretman fytyrës./Rahovec News/