Gëzimja publikon foton më të bukur me burrin dhe vajzën, por fustani i saj mori vëmendjen

gezimja-publikon-foton-me-te-bukur-me-burrin-dhe-vajzen,-por-fustani-i-saj-mori-vemendjen

Gëzime Hamzaj po vazhdon të jetë një emër shumë i njohur për publikun.

Ajo u bë shumë e përfolur pas martesës me djalin e këngëtares së mirënjohur, Remzie Osmanit, shkruan Rahovec News.

Para pak kohe çifti janë bërë prindër për herë të parë.

Gëzimja sonte ka publikuar foto me burrin dhe vajzën.

Fustani i saj i bukur dhe veror, mori tërë vëmendjen./Rahovec News/