Djali i Sinanit është bërë për të shkuar në shkollë, shikoni kujt i ka ngjarë ai

djali-i-sinanit-eshte-bere-per-te-shkuar-ne-shkolle,-shikoni-kujt-i-ka-ngjare-ai

Këngëtari i njohur Sinan Hoxha dhe Andrra Destani janë një nga çiftet më të dashura për publikun.

Ata së bashku shfaqen vazhdimisht nëpër paraqitjet e tyre, përcjell Rahovec News.

Çifti tani janë prindër të një djali që e kanë quajtur Ansi.

Tani Ansi duket se është rritur për të shkuar në shkollë.

E në foton që ka postuar Andrra sot, shohim se Ansi ka marrë tipare nga dy prindërit e tij./Rahovec News/