Sot festoi ditëlindjen, e dashura e re e Seldit tregon dhuratat e bukura që i bëri i dashuri

sot-festoi-ditelindjen,-e-dashura-e-re-e-seldit-tregon-dhuratat-e-bukura-qe-i-beri-i-dashuri

Cindy Cela është e dashura e re e këngëtarit të njohur shqiptar, Seldi Qalliut.

Ajo është një femër shumë e bukur dhe atraktive, shkruan Rahovec News.

Se është e tillë e dëshmon edhe fakti se pak vite më parë ajo ishte zgjedhur përcjellësja e parë në “Miss Bruksel”.

Bukuroshja sot festoi ditëlindjen, ku i dashuri i organizoi një festë madhështore.

Ajo përmes postimeve të fundit na ka prezantuar me tortën dhe lulet që ia ka blerë Seldi me rastin e ditëlindjes.

Duket se këngëtari shqiptar qenka shumë romantik. /Rahovec News/