Nuk e keni parë asnjëherë, kjo është vjehrra bukuroshe e Ledri Vulës

nuk-e-keni-pare-asnjehere,-kjo-eshte-vjehrra-bukuroshe-e-ledri-vules

Njihuni me vjehrrën e pashme të Ledri Vulës.

Ledri Vula është reperi i njohur kosovar i cili njëherisht konsiderohet edhe si mashkulli më i pashëm i estradës.

Gjakovari pëlqehet shumë nga gjinia e bukur, por ja që e shkruar ishte ta merrte vajza nga Shqipëria, Sara Hoxha, shkruan Kosovarja.

Ledri dhe Sara ka kohë të gjatë që janë shndërruar në cciftin më të komentuar në mediat rozë e kjo për shumë arsye.

Ata tani janë edhe në pritje për tu bërë prindër të një vajze, të cilën po e presin me padurim.

Jemi mësuar të shohim postime të zakonshme nga ana ë të dyve, madje edhe postime familjare.
Të gjithë i njohin prindërit e Ledrit, Agronin dhe Xheraldinen, por prindërit e Sarës nuk kemi pas rast ti njohim.

Bukuroshja sjellë një foto me nënë e saj ku na prezanton për herë të parë me të ëmë, që dukshëm vërehet se bukurinë e paska trashëguar nga ajo.