Nora do ta bëjë pishman Robertin për ndarjen, shfaqet super-hot në paraqitjen e fundit

nora-do-ta-beje-pishman-robertin-per-ndarjen,-shfaqet-super-hot-ne-paraqitjen-e-fundit

Nora Istrefi është padyshim një prej këngëtareve më të përfolura në media e publik.

Para pak muajve, ajo dhe këngëtari i njohur, Robert Berisha i dhanë fund martesës së tyre disa vjeçare, shkruan Rahovec News.

E pas ndarjes Nora nuk mungon me postime në rrjete sociale, me postime të ndryshme.

Në foton e fundit ajo po duket super-hot./Rahovec News/