Home Shëndetsia Pikat e zeza mund t’i heqni me këta dy përbërës

Pikat e zeza mund t’i heqni me këta dy përbërës

0
Pikat e zeza mund t’i heqni me këta dy përbërës

Pikat e zeza nuk do të zhduken pa përdorur produkte të ndryshme.

Që t’i heqim pikat e zeza gjithnjë duhet menduar për ndonjë truk apo produkt që do ju kryej punë.

Shumë femra dhe adoleshente luftojnë me pikat e zeza në fytyrë.

Arsyeja pse jeni lodhur nga to është sepse vazhdojnë të dalin vazhdimisht edhe pas pastrimit.

Të gjithë ato krem që keni shpenzuar para nuk ju kanë dhënë ndonjë rezultat.

Çdo gjë natyrale është shumë më e mirë.

Kjo maskë për fytyrën do ju heq pikat e zeza dhe do e bëjë lëkurën tuaj të shkëlqej.

Ju duhen këta përbërës:

Dy lugë qumësht

Një lugë xhelatinë pa aromë

Enë e disponueshme

Udhëzimet:

Përzieni të gjithë përbërësit në enën e disponueshme

Vendoseni përzierjen në mikrovalën tuaj dhe nxeheni atë për 15 sekonda

Vendoseni këtë përzierje në fytyrën tuaj

Lëreni të qëndrojë për 15 minuta

Filloni të qëroni maskën dhe do të vëreni që pikat e zeza nuk janë më.

The post Pikat e zeza mund t’i heqni me këta dy përbërës appeared first on Rahovecnews.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

error: Ku po shkon !!