Nuk është burri i saj, kush është mashkulli simpatik që Adelina po e puth me kaq dashuri?!

nuk-eshte-burri-i-saj,-kush-eshte-mashkulli-simpatik-qe-adelina-po-e-puth-me-kaq-dashuri?!

Adelina Tahiri është këngëtare shumë e njohur dhe e dashur për publikun.

Ajo tani është një ndër këngëtaret më të përfolura, dhe kjo për shkak të jetës së saj luksoze, shkruan Rahovec News.

Adelina është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Në foton e fundit ajo shihet bashkë me djalin e saj, të cilin po e puth me shumë dashuri./Rahovec News/