Hoti ngushëllon Ramën për vdekjen e nënës: Qoftë i përjetshëm kujtimi për të

hoti-ngushellon-ramen-per-vdekjen-e-nenes:-qofte-i-perjetshem-kujtimi-per-te

Hoti i shpreh Ramës ngushëllime në emër të qeverisë së Kosovës, shkruan Rahovecnews.net.

“Me dhimbje mora lajmin për ndarjen nga jeta të nënës së kryeministrit të Shqipërisë, Edi Rama! Në emrin tim dhe të Qeverisë së Republikës së Kosovës u shpreh ngushëllimet më të sinqerta kryeministrit Rama, familjes dhe gjithë të afërmve për humbjen e njeriut të tyre të dashur. Qoftë i përjetshëm kujtimi për të!”, shkruan Hoti. /Rahovecnews.net/