Aksident afër Katedrales, lëndohet rëndë një person

aksident-afer-katedrales,-lendohet-rende-nje-person

Një aksident i rëndë ka ndodhur afër Katedrales në Prishtinë.

Sipas dëshmitarëve të rastit, dy vetura janë përplasur mes vete me ç’rast një person është lënduar rëndë dhe ka mbetur i shtrirë në tokë.

Në vendin e ngjarjes thuhet të kenë arritur policia dhe ndihma e shpejtë derisa detaje të tjera nuk dihet.

Lajmi.net ka siguruar një video pas aksidentit. Video Player00:0000:11