​Thaçi i shpreh ngushëllime Ramës për vdekjen e nënës

​thaci-i-shpreh-ngushellime-rames-per-vdekjen-e-nenes

“I dashur Edi, në këtë ditë të pikëllimit, por edhe të krenarisë, bashkëndjej me ju dhimbjen e thellë për ndarjen nga jeta të nënës Aneta. Ngushëllimet më të sinqerta në emër timin dhe të familjes”, ka shkruar Thaçi në Facebook.

Nëna e Edi Ramës ka ndërruar jetë sot në mëngjes.