Adea Pula shfaqet përvëluese nga pushimet në Shqipëri

adea-pula-shfaqet-perveluese-nga-pushimet-ne-shqiperi

Adea Pula njihet tek publiku si këngëtarja e vogël dhe një ndër më të pëlqyerat këngëtare për fëmijë.

Tani ajo është rritur dhe duket krejt ndryshe nga Adea e vogël, shkruan Rahovec News.

Adea është larguar nga publiku dhe që nga fëmijëria nuk ka publikuar pothuajse asnjë projekt muzikor.

Edhe pse nuk merret më me muzikë, Adea vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale.
Ajo ka udhëtuar drejt jugut të Shqipërisë për pushime, ndërsa nuk ka hezituar të sjell poza në bikine.

E shtrirë pranë një pishine, modelja ka nxjerrë në pah trupin e tonifikuar.

Pamja përballë pamjes”, shkruan Adea në fotografinë e publikuar. /Rahovec News/