Seda Guven po bëhet nënë, shfaqet në publik me barkun e fryrë

seda-guven-po-behet-nene,-shfaqet-ne-publik-me-barkun-e-fryre

Aktorja e njohur është fotografuar me barkun e rrumbullakosur.

Aktorja e njohur turke, Seda Guven është në pritje të fëmijës së saj të parë, shkruajnë mediat e huaja, transmeton lajmi.

Seda u fotografua me barkun e rrumbullakosur gjatë pushimeve.

Aktorja 35-vjeçare është në muajin e gjashtë të shtatzënisë. Sipas mediave turke, Seda ka zbuluar edhe gjininë e fëmjës.

Ajo është në pritje të një djali me bashkëshortin e saj Ali Guzel.

Seda ka luajtur në disa seriale si “Fatmagyl” dhe “Kurt Seit dhe Sura” të cilat janë transmetuar në Shqipëri.