Komandant Mozziku: Reperi me komandantë të UÇK-së i ngjiten malit

komandant-mozziku:-reperi-me-komandante-te-uck-se-i-ngjiten-malit

Reperi kosovar i njohur si Mozzik ka ndarë me miqtë e tij në Instagram një video me një përshkrim ku i bën himnizim luftës së UÇK-së.  Ai njofton se është ngjitur në një mal të quajtur Jezerc e të cilin e ka cilësuar si “legjendar” bashkë me deputetin e PDK-së, Elmi Reqicën dhe disa djem […]

The post Komandant Mozziku: Reperi me komandantë të UÇK-së i ngjiten malit appeared first on Rahovecnews.