Nusja e Goldit lajmërohet nga Shqipëria, grimi i saj i ‘tepruar’ mori tërë vëmendjen

nusja-e-goldit-lajmerohet-nga-shqiperia,-grimi-i-saj-i-‘tepruar’-mori-tere-vemendjen

Ermira Shkodra Agushi tashmë është emër shumë i njohur për publikun tonë.

Ajo është bashkëshortja e reperit të njohur kosovar, Arian Agushit, i njohur me emrin artistik Gold AG, shkruan Rahovec News.

Ermira tashmë është shumë e njohur për publikun dhe është shumë aktive në rrjetet sociale.

Në foton e fundit ajo është lajmëruar nga Shqipëria, ku vëmendjen mori grimi i saj paksa i ‘tepruar’./Rahovec News/