Afrona zbulon më shumë se ç’duhet në veshjen e fundit, shikoni reagimin e Bleros

afrona-zbulon-me-shume-se-c’duhet-ne-veshjen-e-fundit,-shikoni-reagimin-e-bleros

Afrona Dika po vazhdon të jetë një emër tejet e përfolur në publikun e medieve rozë.

Bashkëshortja e Bleros është shumë e përfolur sidomos për paraqitejt e saj gjithmonë në top-formë dhe plot stil, shkruan Rahovec News.

Këtë kohë çifti po i kalon pushimet në bregdetin shqiptar.

Sot, Afrona ka postuar një foto ku shfaqet e veshur tejet provokuese.

E si duket kjo nuk e ka penguar Bleron i cili nuk ka hezituar ta fotografojë atë./Rahovec News/