Kaq e kujdesshme është nusja e Goldit, shikoni sa pastër e mbanë ordinancën

kaq-e-kujdesshme-eshte-nusja-e-goldit,-shikoni-sa-paster-e-mbane-ordinancen

Ermira Shkodra Agushi tashmë është emër shumë i njohur për publikun tonë.

Ajo është bashkëshortja e reperit të njohur kosovar, Arian Agushit, i njohur me emrin artistik Gold AG, shkruan Rahovec News.

Ermira tashmë është shumë e njohur për publikun dhe është shumë aktive në rrjetet sociale.

Në foton e fundit ajo ka shfaqur një pjesë nga vendi i saj i punës, të cilin duket se Ermira e mbanë shumë me kujdes./Rahovec News/