Ka humbur shumë peshë në muajt e fundit, zbulohet ushqimi me të cilin po e mban ‘shpirtin’ Adelina

ka-humbur-shume-peshe-ne-muajt-e-fundit,-zbulohet-ushqimi-me-te-cilin-po-e-mban-‘shpirtin’-adelina

Adelina Tahiri është këngëtare shumë e njohur dhe e dashur për publikun.

Ajo tani është një ndër këngëtaret më të përfolura, dhe kjo për shkak të jetës së saj luksoze, shkruan Rahovec News.

Adelina është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme. Ajo muajt e fundit ka humbur shumë peshë duke përdorur dieta të ndryshme.

Së fundi Adelina përmes një fotografie ku shfaqet duke darkuar në një restorant, ku shihet duke ngrënë ushqime deti.

A thua me këtë ushqim Adelina po arrin t’i ruaj linjat e saj trupore pas lindjes. /Rahovec News/