Ledri vjen me foto nga plazhi, shikoni si e ngacmon Sara

ledri-vjen-me-foto-nga-plazhi,-shikoni-si-e-ngacmon-sara

Ledri Vula dhe Sara Hoxha është janë tani një prej çifteve më të përfolura të estradës.

Dyshja para pak muajve e bënë publike lidhjen e tyre, përcjell Rahovec News.

Çifti tani janë në pritje për t’u bërë prindër për herë të parë.

E ata i gjemë shumë aktivë me postimë në rrjete sociale.

Sot, Ledri ka postuar një foto me mbishkrimin “ me pamje ka..”.

E Sara ka komentuar në foto duke shkruar “sheqeri”, pasi në ato momente, Ledri ka qenë i kthyer kah e dashura e tij./Rahovec News/