Agnesa lajmërohet nga pushimet, e gjithë vëmendja te kombinimi që ka bërë në veshje

agnesa-lajmerohet-nga-pushimet,-e-gjithe-vemendja-te-kombinimi-qe-ka-bere-ne-veshje

Agnesa Vuthaj është modelja shqiptare më e përolura në publik.

Ajo u bë që nga fillimi një prej më të pëlqyerave në publik, përcjell Rahovec News.

Janë paraqitjet e saj plot stil dhe gjithmonë elegante ato që marrin përherë vëmendjen.

Agnesën e gjejmë tejet aktive me postime në rrjete sociale.

Sot, ajo ka postuar një foto nga pushimet e saj në Shqipëri.

E në imazhin e publikuar, është veshja e saj ajo që mori gjithë vëmendjen./Rahovec News/