Burri i Albulena Haxhiut ofendon rëndë, i quan injorantë qytetarët e Kosovës që dolën ta presin Thaçin

burri-i-albulena-haxhiut-ofendon-rende,-i-quan-injorante-qytetaret-e-kosoves-qe-dolen-ta-presin-thacin

Krasniqi me anë të një postimi në rrjetin social Facebook ka shkruar “Populli din ta dallojë UÇK-në nga cubat që thirren në emër të saj”.

“Andaj, i ka braktisur dhe së shpejti do u jap edhe shqelmin e fundit”.

Dje një grup i qytetarëve kanë dalë të presin në Morinë, presidentin e vendit, Hashim Thaçi, pas kthimit të tij nga Haga.