Albatriti ‘shkrihet’ pas Egzonës

albatriti-‘shkrihet’-pas-egzones

Albatriti pozon i lumtur në krahët e Egzonës.

Albatriti dhe Egzona po shijojnë pushimet në bregdet.

Albatrit Muçiqi si shumë prej kolegëve të tij që në këtë periudhë nuk janë shumë aktiv, ka udhëtuar për pushime.

Këngëtari bashkë me gruan e tij, Egzonën dhe fëmijët, ka zgjedhur si destinacion Shqipërinë, ndërsa po shijon në maksimum këto pushime.

Dyshja publikuan një fotografi në Instagram, ku shfaqet i lumtur krah Egzonës në hotelin ku po qëndronin.

Albatriti kohën e fundit nuk ka sjellë ndonjë këngë të re, por ai është në përgatitje të projekteve të reja.