Kryen marrëdhënie intime në mes të ditës, e moshuara i ‘ndëshkon’ me shkop druri (Foto)

kryen-marredhenie-intime-ne-mes-te-dites,-e-moshuara-i-‘ndeshkon’-me-shkop-druri-(foto)

Një çift në Rusi, është parë duke kryer marrëdhënie intime në mes të ditës.

Mirëpo sipas dëshmitarëve, një grua e moshuar, e njohur në vend si “zonja Irina”, ka pikasur çiftin dhe i ka “ndëshkuar” ata duke i goditur me shkop druri.

Incidenti i turpshëm është regjistruar në qytetin Stavropol. Banorët e zonës kanë mbështetur veprimin e “zonjës Irina” dhe kanë dënuar ashpër aktin e kryer nga çifti.

Për më shumë ju ftojmë të ndiqni fotot e mëposhtme.

The post Kryen marrëdhënie intime në mes të ditës, e moshuara i ‘ndëshkon’ me shkop druri (Foto) appeared first on Rahovecnews.net.