Ariana del me shoqe, lë ‘pa mend’ me këtë paraqitje

ariana-del-me-shoqe,-le-‘pa-mend’-me-kete-paraqitje

Ariana Fejzullahu është një emër tejet i lakuar në mediet rozë

Ajo është shumë e përfolur sidomos për veshjet e saj gjithmonë një hap me trendet e mëdha botërore, shkruan Rahovec News.

Arianën e gjejmë tejet aktive me postime në rrjete sociale.

Së fundi, ajo ka dalë me shoqe dhe është padyshim veshja e saj ajo që mori gjithë vëmendjen.

Ndonëse nënë e katër fëmijëve, Ariana po shfaqet në top-formë./Rahovec News/