Arben Gashi konfirmon se është shëruar nga COVID-19

arben-gashi-konfirmon-se-eshte-sheruar-nga-covid-19

Shefi i deputetëve të LDK’së, Arben Gashi ka njoftuar se është shëruar nga koronavirusi, pak javë pasi që ishte konfirmuar si pozitiv.

Gashi në Facebook ka shkruar se tashmë e ka kaluar këtë sfidë.

“Pas një periudhe te përballjes me virusin COVID-19, mund te konfirmoi se tashme e kam kaluar kete sfide. Ju falënderoj shume për kujdesin e treguar ndaj meje dhe familjes time. Kujdesuni per vete dhe te tjeret, veproni sigurt, ruajeni shëndetin”, ka shkruar ai. /Rahovecnews.net/