E veshur dhe e rregulluar si zonjë e vërtetë, Tuna po duket më bukur se asnjëherë më parë

e-veshur-dhe-e-rregulluar-si-zonje-e-vertete,-tuna-po-duket-me-bukur-se-asnjehere-me-pare

Altuna Sejdiu është këngëtarja shqiptare nga Maqedonia e që për publikun njihet si Tuna.

Ajo është një këngëtare që për vite i kontribuoi muzikës shqiptare vetëm me këngë që u bënë hite, shkruan Rahovec News.

Tuna është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Në fotot e fundit, këngëtarja në fjalë po duket si një zonjë e vërtetë./Rahovec News/