Nusja e Milotit ia ‘ftohë’ të gjithave me pamjen e fundit, shikoni si është rregulluar

nusja-e-milotit-ia-‘ftohe’-te-gjithave-me-pamjen-e-fundit,-shikoni-si-eshte-rregulluar

Milot Llalloshi vazhdon të jetë një këngëtar tejet i pëlqyer kosovar.

Ai është pjesë e skenës tash edhe një kohë të gjatë dhe gjithmonë është shumë i përfolur në publik, përcjell Rahovec News.

Po aq i përfolur sa ai është edhe gruaja e tij, Erxhina.

Së fundi, ajo ka publikuar disa foto ku shihet se është rregulluar si nuse.

E me këtë pamje ajo ka lënë nën ‘hije’ të gjitha./Rahovec News/