Më e bukur se asnjëherë më parë, Kaltrina ‘ҫmendi’ ndjekësit me paraqitjen e fundit

me-e-bukur-se-asnjehere-me-pare,-kaltrina-‘ҫmendi’-ndjekesit-me-paraqitjen-e-fundit

Kaltrina Mikushnica është një ndër moderatoret më të njohura dhe më të dashura për publikun tonë.

Me paraqitjen e saj plot stil dhe shumë elegante, Kaltrina u bë tejet e pëlqyer për një kohë të shkurtër, shkruan Rahovec News.

Kaltrina nuk mungon as me postime të ndryshme në rrjete sociale ku pas vetes ka një numër të madh ndjekësish.

Në fotot e fundit ajo është shfaqur e veshur dhe e rregulluar tejet bukur./Rahovec News/