Lopa futet në stacionin policor: Momenti kapet nga vetë policët, bëhet virale

lopa-futet-ne-stacionin-policor:-momenti-kapet-nga-vete-policet,-behet-virale

Policia australiane u habit kur pa një lopë rreth 150 kilogramë në stacionin e tyre. Pamjet kapën momentin kur ajo hyn dhe del nga stacioni derisa oficerët e ndjekin duke realizuar edhe video, transmeton Gazeta Metro.

Zyrtari policor tha se kishte siguruar këtë video, pasi i dukej një moment komik, e që u bë shumë shpejt virale.

“Ajo është ndoshta rreth 150 kilogramë dhe shfrytëzoi mundësinë të futej kur u hapën dyert.’’

The post Lopa futet në stacionin policor: Momenti kapet nga vetë policët, bëhet virale appeared first on Rahovec News.