Hoti takon Rashicën, i uron fat në ndeshjen me Maqedoninë e Veriut

hoti-takon-rashicen,-i-uron-fat-ne-ndeshjen-me-maqedonine-e-veriut

Kryeministri Avdullah Hoti sot është takuar me yllin e Kombëtares së Kosovës, Milot Rashicën.

Hoti ka uruar atë dhe kombëtaren e Kosovës në ndeshjen e ardhshme me Maqedoninë e Veriut duke thënë se sportistë si Miloti duhet ndjekur.

“Kënaqësi e veçantë ta takoj Milot Rashicën, një sportist i përmasave globale dhe shembull që duhet ndjekur nga të gjithë të rinjtë shqiptarë. Milotit dhe kombëtares së Kosovës i uroj shumë fat në ndeshjen e ardhshme me Maqedoninë e Veriut dhe në kualifikime për kampionatin evropian. 🇽🇰”.

The post Hoti takon Rashicën, i uron fat në ndeshjen me Maqedoninë e Veriut appeared first on RahovesNews.