Përfundon derbi Prishtina -Drita, ky është rezultati

perfundon-derbi-prishtina-drita,-ky-eshte-rezultati

Prishtina dhe Drita kanë barazuar 1-1, në ndeshjen derbi të zhvilluar në stadiumin ‘Fadil Vokrri’ në Prishtinë.

Për vendasit realizoi gol Krasniq, në minutën e 6-të, ndërkohë Fazilu, barazoi në minutën e 83-të të ndeshjes.

Pas kësaj fitore Drita është lider me 65 pikë, ndërkohë Prishtina është e katërta me 58 pikë.

The post Përfundon derbi Prishtina -Drita, ky është rezultati appeared first on RahovesNews.