Dafina e zhytur në luks, s’do të besoni sa ka paguar vetëm për një veshje

dafina-e-zhytur-ne-luks,-s’do-te-besoni-sa-ka-paguar-vetem-per-nje-veshje

Dafina Zeqiri është padyshim njëra ndër këngëtaret më të dashura për publikun tonë.

Pos për këngët, ajo përflitet vazhdimisht edhe për jetën private si dhe pamjen e saj, shkruan Rahovec News.

Ajo është shumë e përfolur sidomos për paraqitjet e saj plot stil.

E për këtë ajo duket se shpenzon shumë pasi vetëm për këtë veshje ajo ka paguar 1707 euro./Rahovec News/