Njihuni me katër “mjeshtërit” më të ri në vend

njihuni-me-kater-“mjeshterit”-me-te-ri-ne-vend

Granit Ukaj, Agan Asllani, Dardan Gashi dhe Blendi Sadiku, janë katër aktorët më të pëlqyer të momentit.

Me personazhet e tyre në seriale të ndryshme vendore, ata ua morën zemrën publikut tonë, shkruan Rahovec News.

Katër aktorët janë bashkuar, për t’iu sjellë publikut diçka të bukur.

“Ustahu” është emri i projektit me të ri ne vend, që do të keni mundësi ta shihni së shpejti.

Aktorët janë kujdesur që t’iu sjellin një projekt të përgatitur me shumë perkushtim, e juve u mbetet vetëm të argëtoheni.

Se për çka konkretisht bëhet fjalë, mbetët të shihet në vazhdim.Rahovec News