Presidenti Thaçi i uron shërim të shpejtë Mustafës

presidenti-thaci-i-uron-sherim-te-shpejte-mustafes

Mustafa i cili është diagnostifikuar pozitiv me koronavirus e ka bërë të ditur sot këtë përmes një statusi në Facebook, shkruan Rahovecnews.net.

“Kryetarit të Lidhjes Demokratike të Kosovës, ish kryeministrit Isa Mustafa i uroj shërim të shpejtë me rastin e daljes pozitiv me virusin Covid-19. Besoj që nën kujdesin personal dhe mjekësor z. Isa Mustafa do ta tejkalojë me lehtësi këtë sfidë. HTH”, shkruan Thaçi. /Rahovecnews.net/