Kunata e Motrave Mustafa publikon pamjet më të bukura me fëmijët dhe burrin e saj

kunata-e-motrave-mustafa-publikon-pamjet-me-te-bukura-me-femijet-dhe-burrin-e-saj

Motrat Mustafa janë këngëtaret shumë të pëlqyera të muzikës popullore shqiptare.

Ato u bënë të njohura që nga fillimi dhe këngët e tyre u bënë vetëm hite, shkruan Rahovec News.

Ato janë shumë të përfolura sidomos për jetën e tyre private e të cilën nuk po hezitojnë ta ekspozojnë në rrjete sociale.

Në postimet e fundit ajo ka publikuar disa pamje me familjen e saj të bukur./Rahovec News/